Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacje o firmie

O firmie

Budoinf Jakub Rzepka to firma świadcząca usługi budowlano-remontowe dla klientów indywidualnych i firm. Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym. Głównie w stanach surowych otwartych, możliwa jest też opcja wykonania kompleksowo całego budynku.

Z Nami nie tylko postawisz Swój dom od fundamentu aż po dach ale również pomożemy Ci w wykończeniu i aranżacji wnętrz.

Na rynku  usług budowlanych działamy od 2009 roku.

Główny obszar działania to przede wszystkim Belsko-Biała, Czechowice Dziedzice, Goczałkowice, Pszczyna, Tychy, Kozy Wilkowice, Żywiec, Szczyrk, Skoczów, Jaworze, Jasienica i pobliskie okolice.

Od lutego 2017 roku startujemy z platformą sklepową. Ma ona za zadanie umożliwić wygodne zakupy w atrakcyjnych cenach. Zaczynamy od artykułów: metalowych,  do suchej zabudowy, do ogrodu, dla auta, instalacji wod-kan i rozwijamy się dalej. Jeśli nie ma na stronie rzeczy której szukasz, napisz zobaczymy co możemy zrobić w tym kierunku.

Mówi się, że praktyka czyni mistrza i ja się z tym zgadzam. Dlatego każde nowe zlecenie jest wyzwaniem. Do którego podchodzę indywidualnie i podejmuje je, aby zapewnić rozwój Swój i Firmy. Równocześnie zapewniając solidność, gwarancje wykonania oraz doradztwo na każdym etapie.

 

Jakub Rzepka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe